Úklidová firma Praha

Úklidová firma Praha Expert úklid poskytuje úklidové služby na profesionální úrovni. Objednejte si nás a už se nemusíte o nic starat. Během prvního hovoru zjistíme vaše požadavky na úklid a vše těmto požadavkům přizpůsobíme. Provedeme domluvenou úklidovou službu a zkontrolujeme výslednou kvalitu úklidových prací. Za svými výsledky si stojíme a garantujeme 100% spokojenost. Nic není důležitější než další spokojený zákazník. Naši zákazníci pak nemají problém objednat i pravidelné úklidy, vědí totiž, že úklidové práce expert úklidem jsou odvedeny opravdu nadstandardně.

Úklidová firma Praha

To jsou totiž naše hlavní výhody, nadstandardně odvedená práce profesionálně vyškolenými pracovníky, osobní přístup a příjemné ceny. Je nám jasné, že soukromí našich klientů je na prvním místě a my ho také velmi ctíme. Naše pracovníky si proto důkladně prověřujeme. K naší práci využíváme výhradně profesionální, vysoce účinné a zároveň ekologické přípravky. Úklidová firma Praha je tu pro vás, vyzkoušejte nás a uvidíte. Mezi hlavní úklidové služby, které nabízíme, patří úklid domácnosti. A co máte čekat od úklidu, tak hlavně jsou to úklidové práce jako luxování koberců, stírání všech druhů povrhů a podlah, perfektní vydesinfikování a vyčištění sociálních zařízení včetně vyleštění zrcadel.

Úklidová firma Praha

Dále při úklidu domácnosti provádíme ošetření nábytku setřením prachu a nanesením vrstvy ochranných látek, jako jsou antistatické přípravky nebo leštící přípravky a dále jedna z nejdůležitějších částí každého bytu je kuchyňská linka. Zde se zaměřujeme na komplexní čištění všech povrchů dřezu, linky, vnitřních prostor sporáku, vnitřních míst šuplíků. Je toho mnoho a vše záleží na vašich požadavcích. Úklidové služby vám zabezpečí úklidová firma Praha – Expert úklid.

Leave a Reply