Léčba traumatu

Pokud jste ještě nikdy neslyšeli o této léčebné metodě, ale hledáte způsob, který Vás dostane z úzkostných stavů, potom tuto psychoterapeutickou metodu emdr rozhodně vyzkoušejte. Naši specialisté používají tuto metodu především při posttraumatických stresových stavech, takže pokud i Vy máte tušení, že trpíte těmito stavy, pak se nám určitě ozvěte a my Vám garantujeme, že Vás dáme opět do pořádku. Za našeho dlouholetého působení se na nás obrátilo již nezměrné množství klientů, kteří měli nějaké psychické problémy, takže si rozhodně ani Vy nenechte ujít tuto jedinečnou příležitost, jak se dát po psychické stránce opět do pořádku.

Na cokoliv se nás zeptejte

Zaujala Vás psychoterapie emdr http://psycholog-holcner.cz/emdr-terapie-praha/ a rádi byste se o ní dozvěděli něco víc? Pak se nám určitě ozvěte prostřednictvím telefonu nebo e-mailu a my Vám ochotně poskytneme odpovědi na všechny Vaše kladené otázky, které si pro nás připravíte. Ke všem našim klientům se chováme velice vstřícně a přívětivě, takže se nemusíte obávat toho, že byste se při komunikaci s námi cítili nějakým způsobem nepříjemně.

Nezapomenete na to

Nepříjemná situace, kterou jste již před nějakou dobou prožili, a neustále se vám vrací, budí vás v podobě nočních můr a vzpomínky se vám vracejí na každém kroku? Je nejvyšší čas, vyhledat odborníky, kteří využívají metodu emdr, díky které vás zbaví toho, co vás neustále obtěžuje a komplikuje vám váš život. Velmi efektivně ovlivní vaši psychiku takovým způsobem, že nepříjemné vzpomínky vás již nebudou doprovázet na každém vašem kroku. Budete zase volní, nebudete muset myslet na to, co vás negativní způsobem ovlivňovalo a kazilo vám vaši náladu, což velmi nepříjemně působilo na vaše okolí.


Leave a Reply