Kvalitní kabely a audio technika

Firma SVENSOUND dodává na český trh hi-end audio techniku od několika prvotřídních světových výrobců. Kabely SUPRA, reprosoustavy JEAN MARIE REYNAUD a GURU PROFI AUDIO nebo komponenty ATOLL ELECTRONIQUE.

Kabely SUPRA

Firma SUPRA vyrábí špičkové propojovací sety pro audio & video přístroje a kabely v metráži. Zaměřuje se hlavně na reproduktorové kabely, propojovací kabely, konektory, síťové kabely LoRoad a síťové filtry. Veškeré reproduktorové kabely jsou na povrchu mědi cínované a stárnou proto nesrovnatelně pomaleji. Tyto profi kabely vydrží větší zátěž i díky speciálně upravené mědi, která je použita i v těch nejlevnějších modelech. Jsou vhodné pro nástroje, mikrofony a stage.

Reprosoustavy od SVENSOUND

Hi-end audio soupravy od dvou exkluzivních výrobců – JEAN MARIE REYNAUD a GURU PROFI AUDIO – má pro vás SVENSOUND jako přední český zástupce těchto dvou firem. Obě společnost patří ke špičce v inovaci a vývoji profesionálních monitorů, a to jak po stránce konstrukční, tak po stránce zvukové.

Elektronika ATOLL ELECTRONIQUE

SVENSOUND dále nabízí CD přehrávače, integrované zesilovače, koncové stereofonní zesilovače, předzesilovače, tunery a koncové zesilovače 3 a 5 kanálů od společnosti ATOLL ELECTRONIQUE. Protože velmi těsně spolupracují s firmou JEAN MARIE REYNAUD, tak si komponenty těchto dvou výrobců ideálně zvukově sednou.

Každý profesionál i audiofil si je moc dobře vědom, že v kvalitě zvuku neexistují kompromisy. SVENSOUND vám přináší nejvyšší kvalitu, odborné poradenství, testy a recenze, ale i možnost si veškeré zboží prohlédnout a poslechnout ve vzorkovně dovážených produktů v pražské Libni. Informujte se o detailech nabídky SVENSOUND na hotline 777 270 017 nebo na stránce www.svensound.cz, kde najdete rovnou i e-shop pro možnost okamžitého a pohodlného nákupu.

 


Leave a Reply