Vztahy a nakládání s časem

Jsou šťastní ti, kteří každý den nemusejí řešit starosti z práce, školy či soukromé problémy. Když k tomu přidáme chvíle, které věnujeme svým koníčkům, rodině a přátelům, snažíme se stále získat více času na sebe a svého partnera. Někdy na to mohou partnerské vztahy doplácet, jak je známo, na vztahu se musí pracovat. Kompromisy, pochopení, respektování, čas a práce na vztahu jsou podstatné. Chceme-li svou drahou polovičku potěšit, ať už s blížícími se Vánoci, Valentýnem, nebo jen zahřát na srdci, můžeme využít slevu na wellness pobyty a užít si romantický víkend ve dvou.

Wellness pobyt nabízí luxusní a jedinečné prostředí, krásné ubytování, mnoho procedur, romantické večeře místních šéfkuchařů. Nechme se rozmazlovat pod rukama zkušených masérů. Vyzkoušet můžeme asi nejznámější masáž lávovými kameny, čokoládovou masáž, která velice zjemňuje pokožku, medovou masáž, která není tak příjemná, avšak detoxikuje celé tělo. Masáží se nabízí velká spousta, záleží už jen na nás, čemu dáváme přednost.

Jako další dostupné a příjemné procedury jsou například koupele a společné lázně, celotělové zábaly, peelingové kůry. Čas můžeme strávit v sauně, nebo také na společných hodinách cvičení jógy či pilates. Jóga zpevňuje celou strukturu těla, protahuje svaly, pravidelné cvičení nás udržuje ve skvělé kondici, tělo se stává pružnějším a to, jak se cítíme, souvisí také s naším zdravotním stavem. Procedury náš organismus omlazují, prokrvují tělo, ztuhlé svaly se uvolňují, máme kvalitnější spánek a nabíráme novou energii.

Romantika na horách

Romantický pobyt však nemusí být pouze procedury a relaxace. Můžeme být kreativní a svůj pobyt uspořádat dle svých představ. Romantické procházky, večeře při svíčkách se sklenicí vína, vyrazit na místní turistické, cyklistické trasy, vyzkoušet adrenalinové sporty, nebo projít okolní města a objevovat jejich architekturu a historii. V zimě jsou zde zpřístupněny lyžařské vleky. Pokud dáváme přednost horskému vzduchu, můžeme taktéž využít slevy na pobyty na horách.

33 Responses to “Vztahy a nakládání s časem”

Leave a Reply