Užijte si romantickou dovolenou s partnerem

Chtěli byste si odpočinout od všedních starostí? Přejete si, alespoň na pár dní zapomenout na každodenní povinnosti? Pak tedy neváhejte, využijte slevy a vydejte se se svým partnerem či partnerkou na romantický víkendový pobyt. Výběr je opravdu veliký, záleží jen na vás, čemu dáte přednost. Jste-li vyznavači aktivní dovolené, zajeďte si na hory a užijte si parádní lyžovačku. Vybrat si můžete české hory nebo velmi oblíbené Alpy. Čekají na vás perfektně upravené sjezdovky a dokonalé služby místních hotelů. Ubytováni budete v pěkně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízení. Připojení na internet a bezplatné parkování u hotelu je samozřejmostí.

Po celodenním dovádění na sněhu si můžete užít wellness a dokonale se zregenerovat. K dispozici budete mít hotelový bazén s příjemně teplou vodou, určitě si rádi také zalenošíte ve vířivce a využijete nabídky masáží. Večer si zajdete do místních hospůdek, kde okusíte nabízené speciality a potom si můžete posedět pouze ve dvou nebo se svými přáteli ve vinárně, kde ochutnáte kvalitní vína nebo si necháte připravit chutný koktejl. Využijte slevy na romantické pobyty na horách!

Wellness ve dvou

Pokud upřednostňujete pasivní dovolenou, využijte nabídky na wellness pobyty. Můžete si zajet do některých vyhlášených termálních lázní na Slovensku nebo v Maďarsku. Čekají zde na vás nejen bazény s různě teplou léčivou vodou, ale také řada atrakcí jako jsou tobogány, plavecké bazény, vířivky a saunový svět. Své příjemně vyhřáté tělo si potom můžete nechat namasírovat odborníky nebo si jen lehnete do hydromasážní vany. Dopřejte si pár dní lenošení, využijte slevy na romantické wellness pobyty ve dvou!

Svůj pobyt můžete zpestřit návštěvou místních hospůdek, kde vám nabídnou skvělé gurmánské speciality. Příjemně odpočinuti a nasyceni si potom můžete zajít do baru či vinného sklípku, kde zkusíte výborná vína. Takto strávená dovolená se bude zamlouvat nejen vám, ale i vašemu partnerovi či partnerce. Proto si nenechte ujít aktuální zájezdy k moři. Velmi oblíbené jsou zejména zájezdy do exotických zemí, ale také lyžařské zájezdy.

Leave a Reply