Šlápněte do pedálů a užijte si cyklistickou dovolenou v ČR

Už netoužíte cestovat k moři a chtěli byste raději pobýt v České republice? Co takhle strávit letní dovolenou aktivně se svým oblíbeným sportem a vyrazit na kole? Uděláte dobře pro svoje tělo a poznáte i místa, kde jste ještě nebyli. A v porovnání s automobilem či vlakem neztrácíte při jízdě na kole kontakt s přírodou a máte více času naplno si jí užívat. Cyklistiku doporučují i lékaři, protože jízda na kole zatěžuje náš organismus přiměřeně. Pokud se podíváte na www. NewGo.cz a využijete slevy na dovolenou v České republice, můžete si vybrat z mnoha nabídek pobytů v Česku a dovolená vás vyjde i levněji.

Cyklotrasy v Česku

Cykloturistika je dnes symbolem aktivně prožité dovolené a její oblibě se nelze divit. Tak pestrý terén pro jízdu na kole jako v Česku je málokde. Od rovinatých údolí s loukami, rybníky a remízky, až po lesní krajiny a horské oblasti. A pohyb cyklistů není nijak zvlášť omezen. Pro snadnější orientaci je spousta cyklotras a cyklostezek označena dopravními značkami a najdete je i v mapách. Je to vlastně jen návod odkud a kam jet. Nenechte si ujít levnou dovolenou na kolech, cestujte zajímavě a odměnou vám budou skvělé zážitky.

Cyklistické výlety pro rodiny s dětmi

Kolo patří v Česku mezi oblíbené dopravní prostředky i u dětí. Pokud strávíte letošní dovolenou s dětmi na kole, uděláte dobře i pro jejich tělo a zdraví. Pohyb, čerstvý vzduch a krásná příroda patří k tomu nejlepšímu odpočinku o prázdninách. Perfektní rodinnou dovolenou můžete zažít bez velkých příprav a nemusíte ani dlouho plánovat nebo vyrážet na vlastní pěst. Na portále NewGo.cz najdete hotely nabízející ubytování přímo pro milovníky dovolené na kole. Zajišťují i půjčování kol a při ubytování s dětmi pro ně nabízejí pobyt zdarma. Využijte slev na rodinnou dovolenou s dětmi na kole v České republice. Pokocháte se krásnými vyhlídkami do krajiny a užijete si nevšední chvíle se svými blízkými.

Kam se vydat

Na mnoha místech v ČR jsou pro cykloturistiku ideální podmínky. Každý si může vybrat podle svých preferencí. V Čechách jsou pro cyklisty, kteří chtějí jezdit spíše po nenáročných trasách, nejlepší podmínky pravděpodobně na Šumavě, a kdo má rád kopcovitou krajinu s občasným stoupáním a dlouhými sjezdy, bude spokojen v Krkonoších. Nádherné lokality jsou i na jihu Čech. Na Moravě patří mezi nejvyhledávanější regiony okres Břeclav a okolí Lednice. Využijte lákavé slevy na dovolenou pro cyklisty a uděláte dobře pro vaše tělo a zdraví.

Leave a Reply