Poznejte exotickou krásu Thajska

Jihovýchodní Asie je velmi bohatá na zajímavá místa. Naleznete zde překrásné souostroví Filipíny, okouzlující Indonésii, Malajsii a také Thajsko, které je proslulé svou exotickou přírodou a krásnou architekturou, jíž dominují náboženské motivy. Po celém Thajsku naleznete monumentální chrámy, paláce a také nejrůznější sochy zobrazující Buddhu. Buddhismus je dominantním náboženstvím Thajska a tato víra se promítá do všech složek kulturního života země.

Thajsko je velmi pestrou zemí, která má cestovateli rozhodně co nabídnout. Můžete zde cestovat, poznávat ruch zdejších metropolí i klid thajského venkova, relaxovat v turistických letoviscích nebo si užívat netradiční sportovní zážitky. Dovolená v Thajsku může mít mnoho podob, ale vždy si ji skvěle užijete!

Thajské ostrovy

Rozhodnete-li se pro dovolenou v Thajsku, máte na výběr, zda zůstanete na pevnině, nebo se vydáte na ostrovy, kterých má Thajsko opravdu velké množství. Pevnina nabízí, stejně jako ostrovy, kvalitní nabídku turistických středisek s kvalitním zázemím, krásné pláže, bary, restaurace a také zajímavá města, která jsou vhodným cílem výletů. Ostrovy ale nabízejí mnohdy větší soukromí a menší turistický ruch, takže se můžete dostat i na místa, která nejsou příliš zprofanovaná, a díky tomu vám představí Thajsko v jeho ryzí podobě.

Thajské ostrovy se navíc vyznačují fantastickým podmořským světem s korálovými útesy a vynikající viditelností. Díky tomu jsou oblíbeným místem pro potápění. Mezi nejvyhledávanější thajské ostrovy patří Ko Phi Phi, Ko Chang, Ko Samui, Ko Lanta, Ko Tao a Phuket. Bližší informace o jednotlivých ostrovech naleznete na stránkách cestovní agentury NewTravel.cz.

Aktuální zájezdy do Thajska

Hledáte-li aktuální zájezdy do Thajska, pak navštivte webové stránky cestovní agentury NewTravel.cz, která pro vás připravuje vždy nejnovější nabídku zájezdů do celého světa. Naleznete zde nejen aktuální zájezdy do Thajska, ale také informace o lokalitách a slevách na zájezdy, které můžete uplatnit při své rezervaci. Navíc vše vyřídíte jednoduše a rychle online.

One Response to “Poznejte exotickou krásu Thajska”

  • Navin napsal:

    ensure constant flow of viotrsis to your site you have to choose terms that would be satisfactory for the different major search engines. these terms should be widespread auto title loan in the net and that they are ordinarily used.decide on words that are commonly used in internet surfing an

Leave a Reply