Vestavěné skříně do obývacích pokojů

Vestavěné skříně do obývacích pokojů

Vestavěné skříně jsou praktickou i designovou součástí každé domácnosti. Skříně na míru si můžete zvolit přesně podle rozměrů vašeho pokoje. Velkým trendem jsou vestavné skříně v obývacích pokojích. Můžete si do nich uložit více či méně důležité věci a zároveň si skříně můžete navrhnout podle nejnovější módní vlny. Skříně na míru mohou být jednoduchého designu nebo vylepšeny různými grafickými ornamenty, obrázky nebo fotografiemi. Vestavěné skříně na míru můžete ve vašem obývacím pokoji užívat třeba i jako šatny. Jistě to znáte, oblečení se stále kupí a vám je líto něco vyhodit. Nechte si zhotovit šatní skříně na míru klidně přes celou nejdelší stěnu vašeho obýváku a budete mít ve svých oděvech dokonalý pořádek. Do vestavné skříně na míru si můžete zvolit různé rozmístění poliček, zásuvek, tyčí na ramínka apod. Je pouze na vás jak si svoji skříň navrhnete.

Skříně na míru, vám stejně tak jako šatní skříně a interiérové dveře navrhne i zhotoví jedna firma během krátkého časového úseku. Odborníci s vámi důkladně proberou vaše požadavky. Poskytnou vám grafický návrh a po vašem schválení se již můžete domluvit na termínu zhotovení. Za pár dní již ve vašem bytě můžete mít vestavěné skříně na míru přesně podle vašich představ. Pokud nemáte žádnou konkrétní představu, můžete si vybrat z katalogu již zhotovených skříní. Vestavně skříně se do obývacích pokojů, ložnicí, předsíní i jiných pokojů dají zhotovit v různých velikostech, od těch úplně úzkých až po rozsáhlé skříně velkých rozměrů. Z materiálů samozřejmě vede dřevo. Je jen na vás, zda chcete skříně na míru ponechat v klasickém dřevěném dezénu nebo si vyberete šatny bíle, černé, modré nebo vícebarevné.

Vestavěné skříně na míru vypadají skvěle v kombinaci se sklenými a kovovými prvky. Dveře se mohou otevírat klasicky ven, anebo si můžete pořídit posuvné, které jsou velice praktické. Skvělým řešením je pořídit si vestavěné skříně do všech místností vašeho bytu. Velkou výhodou je maximální ušetření místa a zároveň možnost sladění skříně s ostatním nábytkem, podlahou apod. V kamenných obchodech nikdy neseženete skříň, který by do vašeho bytu nebo domu padl co nejlépe. Nikdy nevyužijete prostoru v domácnosti efektivněji jinak, nežli se skříní na míru. Vestavné skříně míru jsou ideální také pro kancelářské prostory, kde se stále kupí šanony, dokumenty k archivaci a jiné důležité nezbytnosti. Každá firma jistě ocení nový úložný prostor, který zároveň zajistí místo pro využití k jiným účelům.

Leave a Reply