Pronájem kanceláří Praha 5

Scott & Weber otevřel nové centrum Anděl Park Smíchov

Pozor, událost roku je tu! V jedné z nejžádanějších lokalit v České republice, na lukrativní adrese pražského Nového Smíchova, otevírá společnost Scott & Weber, nejrychleji expandující operátor v oboru pronájmu plně vybavených kanceláří, své nejnovější a celkově čtvrté kancelářské centrum v Praze. Pro zájemce o nové kancelářské prostory na klíč se otevírá unikátní a neopakovatelná možnost, jak si pořídit hotové pětihvězdičkové pracoviště včetně kompletního zázemí v nové moderní kancelářské budově Anděl Park Smíchov kategorie A, a tím se dostat do společnosti prestižních firem. To vše prakticky do druhého dne, bez starostí spojených se zařizováním zázemí a s nulovými vstupními výdaji!

Vždyť adresa Praha 5 v centru Nového Smíchova se chlubí vůbec nejvyšší obsazeností kanceláří v zemi pohybující se dlouhodobě kolem 5 procent. Výhodná poloha v blízkosti centra města, výborná dostupnost veřejnou dopravou a komunikační napojení (metro, Pražský okruh, Strahovský tunel, tunel Mrázovka, letiště 15 min.) na vnější části Prahy činí ze Smíchova investičně zajímavou lokalitu. Funkční proměna centrálního Smíchova v posledním desetiletí je výrazná. Lokalita se stala vyhledávanou kancelářskou a nákupní adresou v Praze. Kombinace kvality, centrální polohy a příznivé ceny nových kancelářských prostor přilákala řadu špičkových firem jako je Google, eBay, Pfizer, Seznam, MAFRA, Johnson & Johnson, Hochtief. A teď se mezi ně můžete zařadit i vy!

Kanceláře na elitních adresách v byznys-centrech jsou zárukou prestiže a důvěryhodnosti. Sídlo firmy v »áčkové« budově automaticky zajišťuje novému start-upu a menším firmám potřebnou image, která hraje mnohdy zásadní roli při získávání nových a udržení stávajících zákazníků. „Zaměřujeme se na vyvážený poměr ceny, kterou nájemce za pronájem kanceláří zaplatí, a hodnoty, kterou pak nájemce za tuto cenu získává,“ říká spoluzakladatel společnosti Scott & Weber Adam Zvada.

Zájem o koncept plně vybavených kanceláří na klíč stále stoupá

Plně vybavené kanceláře na klíč jsou primárně určeny pro nové české start-up společnosti a podnikatele, malé firmy o velikosti 1-15 zaměstnanců a pobočky zahraničních společností expandujících do České republiky. Tento nový koncept kanceláří na klíč, mezi které řadíme pronájem virtuální kanceláře se sídlem firmy, pronájem denní kanceláře, sdílené kanceláře, či plně vybavené kanceláře, umožňuje společnostem začít fungovat již třeba následující den v novém prostředí na prestižních adresách v Office centrech Scott & Weber. Připravena a nastavena je veškerá high-end technologická infrastruktura, plně vybavené kanceláře, zasedací místnosti a vyškolený profesionální personál.


Leave a Reply